Hyundai Santa Fe 2.0i-16V Dynamic Motion | Autom. Airco | Cruise Control | Elekt. Ramen | Trekhaak | 2000 kg Trekgewicht! | LMV | APK tot 05-10-2026!
- 2004
- 295.298km
- Benzine
- 99kW (135pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze HYUNDAI SANTA FE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004 en is nu 21 jaar en 7 maanden oud. In juli 2005 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 144 pk benzinemotor. De HYUNDAI heeft een topsnelheid van 173 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,8 l/100 km. De SANTA FE is 9 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 337 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | SANTA FE |
| Kleur | rood |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 9.135 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 18 oktober 2004 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 juli 2005 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 mei 2026 |
| APK melddatum | 1 mei 2026 |
| APK vervaldatum | 1 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | L010B01O |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2351 cc |
| Max. vermogen | 106 kW / 144 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.670 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.380 kg |
| Voorasdruk | 1.200 kg |
| Achterasdruk | 1.370 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Wielbasis | 2.620 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/70R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Maximum vermogen | 107 kW / 145 pk |
| Maximum koppel | 204 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 469 - 2100 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



