
Chrysler Grand Voyager 2.8 CRD Touring (2008)
8Chrysler levert de huidige Voyager, die begin 2007 aan Nederlandse wal kwam, alleen nog maar...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CHRYSLER GRAND VOYAGER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 16 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 53.519 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 193 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De CHRYSLER heeft een topsnelheid van 190 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,3 l/100 km. De GRAND VOYAGER is 55 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CHRYSLER |
| Model | GRAND VOYAGER |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 21.425 |
| Nieuwprijs | € 53.519 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 juli 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 juli 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 3 april 2026 |
| APK melddatum | 21 februari 2025 |
| APK vervaldatum | 22 maart 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op a. deurdorpel |
| Aantal eigenaren | 5 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 3.8L V6 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3778 cc |
| Max. vermogen | 142 kW / 193 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 18,3 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 8,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 12,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 294 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.000 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.520 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Lengte | 5.143 mm |
| Breedte | 1.954 mm |
| Hoogte | 1.750 mm |
| Wielbasis | 3.080 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/65R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,6 s |
| Maximum vermogen | 142 kW / 193 pk |
| Maximum koppel | 305 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 68 kg |
| Inhoud bagageruimte | 638 - 3296 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Segment | K |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

