Volkswagen Touran 1.4 TSI Comfortline '07 Cruise Navi Clima Inruil mogelijk
- 2007
- 188.008km
- Benzine
- 103kW (140pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN TOURAN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 102 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 179 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,1 l/100 km. De TOURAN is 101 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 87 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TOURAN |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 6.778 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 14 juli 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 juli 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 februari 2026 |
| APK melddatum | 20 augustus 2025 |
| APK vervaldatum | 24 augustus 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat onder r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | BSE |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Max. vermogen | 75 kW / 102 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 11,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,5 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 194 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.402 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.090 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.489 mm |
| Breedte | 1.794 mm |
| Hoogte | 1.679 mm |
| Wielbasis | 2.680 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 179 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,9 s |
| Maximum vermogen | 75 kW / 102 pk |
| Maximum koppel | 148 Nm |
| Draaicirkel | 11,2 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 695 - 1989 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | J |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.





