
Chrysler Sebring Cabrio 2.7 V6 24V LX (2001)
Lekker met z’n vieren cruisen in de openlucht: het kon bij Chrysler in de Stratus en het kan...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CHRYSLER SEBRING is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002 en is nu 24 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een 141 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De CHRYSLER heeft een topsnelheid van 200 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,4 l/100 km. De SEBRING is 1.062 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CHRYSLER |
| Model | SEBRING |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 9.472 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 7 mei 2002 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 mei 2002 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 juni 2023 |
| APK melddatum | 22 augustus 2024 |
| APK vervaldatum | 23 augustus 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 8 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | Y |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1996 cc |
| Max. vermogen | 104 kW / 141 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 11,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 196 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.500 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 455 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Lengte | 4.921 mm |
| Breedte | 1.792 mm |
| Hoogte | 1.401 mm |
| Wielbasis | 2.690 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | |
| Maximum vermogen | 104 kW / 141 pk |
| Maximum koppel | 188 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Inhoud bagageruimte | 320 - 320 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.