Volvo C70 Convertible 2.4 D5 Summum
- 2009
- 270.981km
- Diesel
- 132kW (179pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLVO C70 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 16 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 56.094 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 136 pk dieselmotor. De VOLVO heeft een topsnelheid van 205 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,3 l/100 km. De C70 is 63 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model | C70 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 13.885 |
| Nieuwprijs | € 56.094 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 24 juli 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 24 juli 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 maart 2026 |
| APK melddatum | 22 april 2025 |
| APK vervaldatum | 22 april 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | D4204T |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Max. vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 167 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.629 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.640 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Maximum vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 12,7 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 200 - 404 l |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




