
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze HONDA CRX is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1997 en is nu 28 jaar en 10 maanden oud. In december 2004 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 125 pk benzinemotor. De HONDA heeft een topsnelheid van 190 km/h De CRX is 1.792 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | HONDA |
| Model | CRX |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.173 |
| Datum eerste toelating | 21 juli 1997 |
| Datum eerste registratie Nederland | 1 december 2004 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 juli 2021 |
| APK melddatum | 6 december 2019 |
| APK vervaldatum | 8 december 2021 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Max. vermogen | 92 kW / 125 pk |
| Geluidsniveau stationair | 86 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.005 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.340 kg |
| Voorasdruk | 810 kg |
| Achterasdruk | 610 kg |
| Wielbasis | 2.370 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 185/60R14 Prijzen |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Maximum vermogen | 92 kW / 125 pk |
| Maximum koppel | 142 Nm |
| Draaicirkel | 9,2 m |
| Inhoud bagageruimte | 300 - 300 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
