
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze LAND ROVER DEFENDER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000 en is nu 26 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een 122 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De LAND ROVER heeft een topsnelheid van 130 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 10,8 l/100 km. De DEFENDER is 2.450 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 156 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | DEFENDER |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 9 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 10.278 |
| Datum eerste toelating | 12 mei 2000 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 mei 2000 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 september 2019 |
| APK melddatum | 30 september 2025 |
| APK vervaldatum | 2 november 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. balk v. vooras |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 10P |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2495 cc |
| Max. vermogen | 90 kW / 122 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 12,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 9,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 10,8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 299 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.955 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.950 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.599 mm |
| Breedte | 1.790 mm |
| Hoogte | 2.059 mm |
| Wielbasis | 2.790 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 7.50R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 17,5 s |
| Maximum vermogen | 90 kW / 122 pk |
| Maximum koppel | 300 Nm |
| Draaicirkel | 12,8 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
