AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 52-BX-ND
TOYOTA HIACE 2.5 D4-D 100 4WD | 2006
Deze TOYOTA HIACE 2.5 D4-D 100 4WD is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 20 jaar en 2 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 36.648 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 102 pk dieselmotor. De HIACE 2.5 D4-D 100 4WD is 5 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 22 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Goes met een kilometerstand van 277.804 km.
Bouwjaar2006
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud2494 cc
Gewicht1777 kg
APK23 juni 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | TOYOTA |
| Model | HIACE 2.5 D4-D 100 4WD |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 10.326 |
| Nieuwprijs | € 36.648 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 29 maart 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 maart 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | 18 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 23 juni 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | tegen r. voorste deurdorpel |
| Aantal eigenaren | 3 |
MOTOR
| Motorcode | 2KD |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2494 cc |
| Max. vermogen | 75 kW / 102 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.777 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.900 kg |
| Voorasdruk | 1.450 kg |
| Achterasdruk | 1.760 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.990 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...