
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota HiAce
2.5 D4-D 100 4WD Cool MARGE! - Airco / Elektr. ramen / Dubbele schuifdeur / NAP
€ 5.7502006277.804 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Datum eerste toelating | 29 maart 2006 |
| APK | 23 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 36.648 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 190 - € 190 |
Omschrijving
Als geen ander munten de Japanse autofabrikanten uit in de toepassing van hoogwaardige materialen en intelligente systemen. Dat merkt u ook bij een auto als deze Toyota HiAce. Deze goed onderhouden auto is van de eerste eigenaar. In deze auto vindt u een dieselmotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De schuifdeur zorgt voor een grote deuropening waardoor niet alleen in- en uitstappen gemakkelijker wordt, maar ook bijvoorbeeld het plaatsen van bagage of een kinderzitje.
Natuurlijk heeft deze auto ook airconditioning. Deze Toyota is voorzien van lederen stuur en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
Aanvullende opties en accessoires
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Stuur verstelbaar
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2003 - okt. 2006
Laadvermogen: 1.123 kg
Wielbasis: 299 cm
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
Fabrikant: Art Auto's Stanleyweg 14 4462GN GOES, NL 0113226843 http://www.artautos.nl info@artautos.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.494 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| gewicht | 1.777 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 22,1 s |
Opties
A.R.T. Auto's
Stanleyweg 144462 GN Goes


















