
Peugeot 307 SW 1.6 HDiF 16V 110pk Premium (2007)
1Sinds zijn komst in 2001 heeft de 307 ondanks kwaliteits-problemen een plaatsje veroverd in...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PEUGEOT 307 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005 en is nu 20 jaar en 9 maanden oud. In november 2013 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 140 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De PEUGEOT heeft een topsnelheid van 197 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,4 l/100 km. De 307 is 62 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 107 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 307 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 7.546 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 23 augustus 2005 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 november 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 maart 2026 |
| APK melddatum | 9 september 2025 |
| APK vervaldatum | 14 september 2026 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | RFJ |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 12,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,3 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 199 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.393 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.985 kg |
| Voorasdruk | 1.000 kg |
| Achterasdruk | 1.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Lengte | 4.428 mm |
| Breedte | 1.762 mm |
| Hoogte | 1.580 mm |
| Wielbasis | 2.710 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 197 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 143 pk |
| Maximum koppel | 200 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Inhoud bagageruimte | 135 - 1540 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
