
Nissan X-Trail 2.0 dCi 150 4WD LE (2008)
1De Nissan X-Trail lijkt wars van modern design en bovenal een stevig werkpaard voor de dagelijkse...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze NISSAN X-TRAIL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007 en is nu 18 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 150 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De NISSAN heeft een topsnelheid van 181 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,1 l/100 km. De X-TRAIL is 126 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 184 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Goes met een kilometerstand van 311.498 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | X-TRAIL |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 12.506 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 12 juli 2007 |
| Datum eerste registratie Nederland | 12 juli 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 januari 2026 |
| APK melddatum | 25 november 2025 |
| APK vervaldatum | 29 november 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | M9R |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 76 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 66 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,5 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 216 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.51 mg/km |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.612 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.170 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.630 mm |
| Breedte | 1.785 mm |
| Hoogte | 1.765 mm |
| Wielbasis | 2.630 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 181 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,5 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 479 - 1773 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.