
Opel Insignia 2.0 CDTI (2015) - Test
36Zonder er al te veel ophef over te maken, heeft Opel opnieuw een 'fluisterdiesel' aan haar...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze OPEL INSIGNIA LIMOUSINE HB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 11 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 30.443 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 140 pk lpgmotor. Het schakelen gaat handmatig. De OPEL heeft een topsnelheid van 195 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,6 l/100 km. De INSIGNIA LIMOUSINE HB is 244 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Tilburg met een kilometerstand van 225.602 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | OPEL |
| Model | INSIGNIA LIMOUSINE HB |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | lpg |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.625 |
| Nieuwprijs | € 30.443 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 juni 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 juni 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 september 2025 |
| APK melddatum | 13 augustus 2024 |
| APK vervaldatum | 23 augustus 2025 |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | A14NET |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1362 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 70 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 124 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 20% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.471 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.125 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.830 mm |
| Breedte | 1.856 mm |
| Hoogte | 1.498 mm |
| Wielbasis | 2.740 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 245/45R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 200 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 85 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1015 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

