
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 37-JRD-3
ROLLS ROYCE CORNICHE | 1984
Deze ROLLS ROYCE CORNICHE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1984 en is nu 42 jaar en 1 maanden oud. In juli 2009 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 218 pk benzinemotor. De CORNICHE is 2.543 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 371 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Amersfoort met een kilometerstand van 511.400 km.
Bouwjaar1984
Brandstofbenzine
Kleurbeige
Cilinderinhoud6744 cc
Gewicht2210 kg
APK5 juni 2027
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | ROLLS ROYCE |
| Model | CORNICHE |
| Kleur | beige |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 30 maart 1984 |
| Datum eerste registratie Nederland | 31 juli 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 12 juni 2019 |
| APK melddatum | 5 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 5 juni 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op steun onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 6744 cc |
| Max. vermogen | 160 kW / 218 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.210 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.830 kg |
| Voorasdruk | 1.320 kg |
| Achterasdruk | 1.510 kg |
| Wielbasis | 3.030 mm |
Wat kost de autoverzekering?

Loading...


