
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PEUGEOT 206 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002 en is nu 23 jaar en 11 maanden oud. In mei 2008 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 109 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De PEUGEOT heeft een topsnelheid van 196 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,8 l/100 km. De 206 is 13 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 135 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 206 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.222 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 juni 2002 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 mei 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
| APK melddatum | 9 september 2025 |
| APK vervaldatum | 11 oktober 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op dwarsbalk in kofferruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | NFU |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 cc |
| Max. vermogen | 80 kW / 109 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 161 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 988 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.553 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 540 kg |
| Lengte | 3.822 mm |
| Breedte | 1.673 mm |
| Hoogte | 1.435 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/55HR15 Prijzen |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,5 s |
| Maximum vermogen | 80 kW / 110 pk |
| Maximum koppel | 147 Nm |
| Draaicirkel | 9,9 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 245 - 1130 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




