AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 31-VZB-1
NISSAN KUBISTAR 1.5 DCI 50KW E4 | 2009
Deze NISSAN KUBISTAR 1.5 DCI 50KW E4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 17 jaar en 4 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 19.962 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 68 pk dieselmotor. De KUBISTAR 1.5 DCI 50KW E4 is 30 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 167 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Strijen met een kilometerstand van 215.873 km.
Bouwjaar2009
Brandstofdiesel
Kleurniet van toepassing
Cilinderinhoud1461 cc
Gewicht1042 kg
APK14 november 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Bedrijfsauto |
| Merk | NISSAN |
| Model | KUBISTAR 1.5 DCI 50KW E4 |
| Kleur | niet van toepassing |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Gesloten opbouw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 5.457 |
| Nieuwprijs | € 19.962 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 7 januari 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 7 januari 2009 |
| Datum laatste tenaamstelling | 30 april 2026 |
| APK melddatum | 3 november 2025 |
| APK vervaldatum | 14 november 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting op dwarsbalk |
| Aantal eigenaren | 1 |
MOTOR
| Motorcode | K9K V7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1461 cc |
| Max. vermogen | 50 kW / 68 pk |
MILIEU
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.042 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.685 kg |
| Voorasdruk | 890 kg |
| Achterasdruk | 920 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 521 kg |
| Wielbasis | 2.600 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...