
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Nissan Kubistar
70.16 1.5 dCi Tekna | Airco | Marge | Nieuwe Apk |
€ 2.2502009215.873 km
Handmatig
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 7 januari 2009 |
| APK | 14 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.962 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 96 - € 96 |
Omschrijving
Afgeleverd met nieuwe Apk keuring, zeer nette bedrijfswagen. Geen Btw, marge auto.
Voor meer informatie of een afspraak graag bellen 078-6743487.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overig
- Betonplex in laadruimte
- Tussenschot laag
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 643 kg
Wielbasis: 260 cm
Emissieklasse: Euro 4
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | niet van toepassing |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.461 cc |
| Max. vermogen | 50 kW (68 pk) |
| Max. koppel | 160 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.040 x 1.670 x 1.830 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.042 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.685 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 521 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 148 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,0 s |
| Actieradius | 909 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
Opties
Garagebedrijf Covast C.V.
Antonie van Leeuwenhoekstraat 213291 CR Strijen
















