AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check 3-ZTD-66
CHEVROLET TRAVERSE | 2014
Deze CHEVROLET TRAVERSE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014 en is nu 12 jaar en 3 maanden oud. In maart 2015 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 57.837 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 286 pk benzinemotor. De TRAVERSE is 961 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 133 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Rotterdam met een kilometerstand van 215.686 km.
Bouwjaar2014
Brandstofbenzine
Kleurwit
Cilinderinhoud3600 cc
Gewicht2134 kg
APK12 oktober 2026
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CHEVROLET |
| Model | TRAVERSE |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 57.836 |
| Nieuwprijs | € 57.837 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 24 februari 2014 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 maart 2015 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 oktober 2023 |
| APK melddatum | 6 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 12 oktober 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schutbord |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3600 cc |
| Max. vermogen | 210 kW / 286 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 12,9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 306 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 2.134 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.908 kg |
| Voorasdruk | 1.450 kg |
| Achterasdruk | 1.600 kg |
| Wielbasis | 3.020 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...