
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Chevrolet Traverse
€ 14.9902014215.686 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Datum eerste toelating | 24 februari 2014 |
| APK | 12 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 57.837 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Omschrijving
Super ideale gezinsauto . 7Persoons uitgevoerd . Automaat , Navigatie en appel- carplay . Grijs leder interieur. Volledige onderhoud historie aanwezig. De Traverseis pas geleden voorzien van 4 nieuwe banden.
een echte aanrader als het om een reisauto gaat. Super comfortabele stoelen maken het je gemakkelijk om lange stukken aan een te rijden.
Vakgarage Jaco Smith zekerheidspakket:
*Grote onderhoudsbeurt
*poetsbeurt
*6 maanden Vakgarage garantie
* 1 jaar pechhulp
Meerprijs voor Vakgarage Jaco Smith zekerheidspakket € 595,00
*Helaas komt het voor dat bij sommige auto's maar 1 sleutel aanwezig is. Sleutels bij laten maken valt ook buiten de afleverpakketten. Mocht er onverhoopt geen reservesleutel of extra sleutel bij de auto aanwezig zijn, en is dit essentieel voor u? Dan is het mogelijk om tegen kostprijs bij ons extra sleutels bij te bestellen.
*Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties, deze zijn derhalve onder voorbehoud.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Meer informatie
Laadvermogen: 774 kg
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.600 cc |
| Max. vermogen | 210 kW (286 pk) |
| gewicht | 2.134 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.908 kg |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 12,9 l/100km (1 op 7,8) |
| CO2-uitstoot | 306 g/km |
Opties
Vakgarage Jaco Smith
Waalhaven Zuidzijde 63088 HH Rotterdam



























