
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI A4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009 en is nu 16 jaar en 11 maanden oud. In oktober 2013 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 68.368 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 211 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De AUDI heeft een topsnelheid van 250 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,2 l/100 km. De A4 is 709 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | A4 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 11.833 |
| Nieuwprijs | € 68.368 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 12 juni 2009 |
| Datum eerste registratie Nederland | 10 oktober 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 16 juni 2024 |
| APK melddatum | 14 februari 2025 |
| APK vervaldatum | 2 maart 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | op r. schroefveerkoker onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CCW |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Max. vermogen | 155 kW / 211 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 186 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.710 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.305 kg |
| Voorasdruk | 1.215 kg |
| Achterasdruk | 1.210 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.851 mm |
| Breedte | 1.826 mm |
| Hoogte | 1.446 mm |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Maximum vermogen | 176 kW / 240 pk |
| Maximum koppel | 500 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 90 kg |
| Inhoud bagageruimte | 490 - 1430 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | D |
De vierde generatie Audi A4 kwam in 2007 op de markt en bleef tot 2015 in productie. Zijn uiterlijk lijkt op dat van zijn opvolger, waardoor het model niet snel veroudert. Vandaag de dag is de Audi A4 B8 nog altijd geliefd. Zijn comfort en hoogwaardige interieurkwaliteit geven hem dat typerende Duitse premiumgevoel.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




