
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze KIA CEE D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012 en is nu 14 jaar oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 26.185 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 128 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De KIA heeft een topsnelheid van 193 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,5 l/100 km. De CEE D is 37 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Nijmegen met een kilometerstand van 123.399 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | KIA |
| Model | CEE D |
| Kleur | beige |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 6.031 |
| Nieuwprijs | € 26.185 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 4 mei 2012 |
| Datum eerste registratie Nederland | 4 mei 2012 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 april 2026 |
| APK melddatum | 24 april 2025 |
| APK vervaldatum | 4 mei 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op dwarsbalk by voorzitting |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | D4FB-5IP |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1582 cc |
| Max. vermogen | 94 kW / 128 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 5,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 119 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.319 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Lengte | 4.490 mm |
| Breedte | 1.790 mm |
| Hoogte | 1.525 mm |
| Wielbasis | 2.650 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65R15 Prijzen |
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Maximum vermogen | 94 kW / 128 pk |
| Maximum koppel | 260 Nm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 528 - 1642 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Segment | C |
De tweede generatie Kia Cee’d maakte een enorme sprong ten opzichte van zijn voorganger. Hoewel het model eerder tot het budgetsegment behoorde, wist de tweede Cee’d dit te ontgroeien. Deze meer geraffineerde versie van de compacte middenklasser is een echte allemansvriend, wat hem aantrekkelijk maakt voor verschillende typen bestuurders.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

