
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MERCEDES-BENZ 240 D is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1983 en is nu 42 jaar en 10 maanden oud. In juli 2008 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 72 pk dieselmotor. De MERCEDES-BENZ heeft een topsnelheid van 143 km/h De 240 D is 1.050 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | 240 D |
| Kleur | geel |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 0 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 1983 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 juli 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 13 juli 2023 |
| APK melddatum | 7 juli 2023 |
| APK vervaldatum | 7 juli 2025 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | by schutbord |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2350 cc |
| Max. vermogen | 53 kW / 72 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.350 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.925 kg |
| Voorasdruk | 930 kg |
| Achterasdruk | 995 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Wielbasis | 2.800 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 175SR14 Prijzen |
| Topsnelheid | 143 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 22,0 s |
| Maximum vermogen | 53 kW / 72 pk |
| Maximum koppel | 137 Nm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 500 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

