Snuffelen aan de 1-serie
Zaterdagmiddag naar Hilversum geweest, exclusief snuffelen aan de nieuwe BMW 1-serie. De BMW-importeur had een paviljoen neergezet bij het Media Park en midden in dat paviljoen was een aparte ruimte die heel erg wit was en daarin stond een mooie rode BMW 118i te stralen. Zo'n exclusieve preview is dus alleen kijken, zitten en voelen, niet rijden. En voor het binnengaan moet je je telefoon laten sealen want 'no pictures'. Maar een aantal verkoopadviseurs kan je te woord staan met meer info en alles verloopt in een prima georganiseerde en zeer beschaafde premium atmosfeer. Er zijn verschillende sessies zodat het nooit bommetje vol is. Prettig, net als de hapjes, de drankjes, de gratis uitrijkaart en wie was toegelaten tot de preview mocht ook gratis het Nederlands Instituut voor Beeld & Geluid bezoeken, een interactief museum over Nederlandse radio en televisiegeschiedenis. Dus een combinatie van autonieuws, cultuur en culinair vormde de zaterdagmiddag van deze jongeman.
Tja, die 1-serie in het echt. De eerste foto's deden mij ook aan een Polo-achterkant denken, maar 'live' schudt de hatchback dat toch van zich af. Een krachtige auto, deze rode, maar wel één die was volgehangen met opties. Echt een waslijst aan extra's op dit Probefahrzeug zoals we binnen bij de asbak lezen. Zodat deze 118i die voor 30 mille in de prijslijst staat, met gemak over de 40 gaat. Zitten achter het stuur is wel weer glunderen van de voorpret. Bij het verlaten van het paviljoen word ik gevraagd of mijn plaatselijke dealer contact mag opnemen voor een proefrit tzt want er moeten natuurlijk wel auto's verkocht worden! Dat laatste werd er overigens niet bij gezegd.
En met een prijslijst en een soort ingekorte folder (de echte brochure was nog niet klaar, zo hoor ik) keer ik huiswaarts.
Volgende week woensdag gaan we voor het eerst rijden met de nieuwe kleine van BMW. In en rond Berlijn.
Lees ook

Weblog Joas - Schuif nou eens op naar rechts!

Weblog Frank: Brandstofprijzen verlagen is als in je broek plassen

Weblog Jan: Stop de kitsch

Weblog Marc - Zijn achterlichten echt zinvol bij mist overdag?
