Mag het ook iets meer zijn?

RAI
Er komt weer een nieuw persbericht binnen van de AutoRAI, die op het punt van losbarsten staat. Het begint zo.
   
AutoRAI 2007 wordt op dinsdagavond 27 maart officieel geopend door minister-president Jan Peter Balkenende. Hij zal tijdens de openingsplechtigheid tevens het startsein geven voor de campagne 'Start Future Now!', waarmee de autobranche laat zien wat er gebeurt op het gebied van schone, zuinige, veilige en stille auto's.
Einde inleiding van het persbericht. Sorry, maar ik mis hier iets. Als je nu naar de AutoRAI wil komen voor de snelle, spectaculaire, superauto's die veel brandstof verbruiken omdat ze 300 km/h lopen en binnen vijf seconden door de 100 knallen, mag je dan nog wel komen kijken? Ben je dan ook nog welkom op de AutoRAI? Of een asociale hufter? Kortom, mag het iets minder met dat correcte gedoe? Ik word er nu een beetje simpel van. Overdreven gehyped gedoe.

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.