AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Goedenavond petjes, all yours!
63
Dat rijdt gesmeerd. Maar hij is nog wel een beetje kaal zo. En mijn garderobe kan ook niet meer.
Daarom te koop gevraagd:
- Petje, groot formaat, Nike-logo.
- Trainingspak (hoogglans).
- Een aangebroken slof Marlboro.
- No Fear-raamsticker.
- Een gouden halsketting, grove schakels.
- een setje angel eyes.
- Een nieuwe vrouw die ik met bitch mag aanspreken; die niet net doet of ze hem haat maar die vervolgens, vals als al die modderfokking bitches zijn, drie keer per dag mijn BMW kaapt voor, jawel, de boodschappen.
- Cd's met luide, grove bonkmuziek van echte gangsters, liefst met strafblad. Geen Lange Frans, geen Brainpower.
- Een Plasmaglow Platinum Under Car Kit.
- Een Breitling Windrider CC BG (goud, goede imitatie geen bezwaar).
- een bassbox, koffervullend.
- Een toefje borsthaar.
Zo komt Jan Splinter door de winter.

Bas van Putten
Columnist/Schrijver
Bas van Putten is schrijver en columnist voor diverse kranten en tijdschriften. Zijn wortels liggen in de muziek, maar zijn hart gaat al jaren uit naar auto's.
Lees ook
Weblogs
Weblog Bas – Met de Copen naar Hamburg is spelen met je leven
Weblogs
Weblog Bas - Geef die kleintjes subsidie
Weblogs
Weblog Joas – Hoffelijk rijden: ga op les in de VS
Weblogs
Weblog Bas – Waarom een elektrische GTI een illusie is
Weblogs