AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Barbie on wheels
21
Wat een feest: Barbie bestaat 50 jaar. Maar het is pas echt geweldig om te merken dat een vrouwensymbool als Barbie echt iets met auto's heeft! Zowel Fiat als Volkswagen pakken uit met een speciaal actiemodel van respectievelijk de 500 en de New Beetle. Niet echt verrassend: het roze spat je tegemoet!
Allemaal leuk en aardig maar laten we niet vergeten dat Barbie in de loop der jaren zelf al een aardig wagenpark heeft verzameld. Met van die mooie, plastic modellen die sterk lijken op bekende auto's maar dat nét niet zijn. En waarvan de maatvoering ook niet lekker klopt met de lengte van de poppen. Maar dat kan ook al 50 jaar geen enkel meisje blijkbaar een klap schelen. En Ken stapt daar dus ook gewoon overheen en stapt gezellig naast Barbie in een veel te krappe auto.
Ken zit in een auto die nog het meest lijkt op iets wat we kennen. Dat is overduidelijk een Wrangler. De blauwe Barbie-auto heeft nog het meeste weg van een Fiat Punto Cabrio. En de lage, roze roadster is duidelijk geïnspireerd op een Mazda RX7 cabrio. Maar het zijn ze ook weer net níet!
In een vergelijkende test tussen de net gepresenteerde full-size Barbie-auto's Fiat 500 en de VW New Beetle, wint wat mij betreft de New Beetle. Net even wat meer raffinement. Kijk eens naar dat roze kleppendeksel: testa-roze!!
Maar dat is natuurlijk aan u. Welke geeft u uw vriendin kado?
Lees ook
Weblogs
Weblog Jan - De Golf van nu
Weblogs
Weblog Ken - Wallonië komt met aangepaste autobelasting die anti-SUV en anti-EV is
Weblogs
Weblog Ken: waarom de kritiek op trajectcontroles steeds luider wordt in Vlaanderen
Weblogs
Weblog Bas - Van info naar tainment
Weblogs