Op de rollenbank: Smart Fortwo
41 reacties
Video
Helaas kunnen wij deze video niet weergeven, omdat je niet akkoord bent gegaan met de
cookie voorwaarden.
Onze video speler heeft rechten nodig voor de "Social Media".
Wijzig je cookie instellingen
Lezersreacties (41) (gesloten)
Maar ze zitten helemaal bovenin de toeren. Oordoppen mee dus...
Thanks :-)
En dat zijn alleen auto's die jij mooi/goed acht? Je hoeft niet te kijken!
Deze jongen oogt als een sympathieke jongen welke gewoon veel plezier in zijn werk heeft, uw reactie geeft mij precies het tegenovergestelde gevoel.
Zelf ben ik wel benieuwd naar deze rollerbank met twee identieke auto's met dezelfde motor alleen verschillende door de fabriek opgegeven waardes.
Ford Fiesta met 60 of 82 pk
Volkswagen Golf diesel met 140 of 170 pk.
Identieke motoren met alleen een ander motormanagement. Ben benieuwd wat je extra krijgt voor je extra geld...
@dezenaamisalingebruikellende: Zoals hierboven ook al aangegeven, gewoon sympathiek en vrolijk.. Wees blij, kijk om je heen en de meeste mensen lopen met een chgo kop rond.
OT: lekker, dat extra vermogen.
Staan de Duiters (BMW tenminste) bekend om. Bijvoorbeeld op de BMW E36-serie, hadden de 325i & 328i's altijd meer vermogen dan de (op papier) opgegeven 192PK... Ook bijzonder dat zowel de 325i als de 328i beide 192PK hadden.... Dat had te maken met een belasting-voordeeltje in Duitsland geloof ik.
En over de Smart...tsja, waarom zou je jezelf dat aandoen?
En laat die rollerbank jongen toch lekker breeduit smilend z'n werk doen. Staat 'm goed :-)
Ga aub van deze site af, en kijk vooral niet naar deze video's.
@dezenaamisalingebruikellende
Geldt ook voor jou!
En RWD gaat hij geen rondjes draaien om ze eigen as met glad weer?
Als je weinig rijd prima leuk auto hoor maar voor de rest zou ik toch echt een iets grotere auto kiezen.
Leuke auto, zo'n Smart. Ben zelf van liever meer gewicht en lengte, maar ieder zijn ding.
Het was echt een hele leuke middag. De inlaattemp werd ook in de gaten gehouden, erg professioneel.
En over het blokje: deze smarts hebben een Mitsubishi blok in het achteronder he... dus Japanse techniek. Staan bekend om betrouwbaarheid en hebben nix te maken met de verhalen van vroeger!
Hij rijdt heerlijk, zeker omdat het koppel al vroeg beschikbaar is.
De tijd dat die Smart blokjes niet meer dan 100K-120K haalden is al weer een tijdje geleden, dat waren de oude 600cc blokjes uit de eerste serie. Deze Smart is uit 2008 en heeft een Mitsubishi motor en die zijn veel beter.
En over het blokje: deze smarts hebben een Mitsubishi blok in het achteronder he... dus Japanse techniek. Staan bekend om betrouwbaarheid en hebben nix te maken met de verhalen van vroeger!
Hij rijdt heerlijk, zeker omdat het koppel al vroeg beschikbaar is.
Mooie uitkomst.
Maar zo als ik hier leest zijn die een stuk beter.
Alleen match ik 95 Pk niet met een top van 145 in zo kleine auto. Mijn oude auto (Civic) haalde met 90 Pk de 180.
Maar waarschijnlijk zal hij wel in de ECU gelimiteerd zijn of aan de bak verhouding. Maar uit eindelijk geeft het niet je mag toch niet harder als 100 hier in Nederland. Ik rij nu zelf ook in een kleine auto en dat scheelt echt honderden euro's per jaar. Die mensen die je auto uitlachen als ze hem zien lach je weer uit bij de pomp.
em hij moet nie zo'n grijns trekken steeds
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.