AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Zuiniger Ford C-Max heeft A-label
26
De maatregelen van Ford om de diesels van de C-Max, de S-Max en de Galaxy zuiniger te maken heeft gunstige gevolgen voor de energielabels.
Eergisteren berichtten we al over de zuiniger gemaakte diesels van Ford. De C-Max met 100 pk of 109 pk sterke 1.6 TDCi krijgt hierdoor een A-label. Op de S-Max en de Galaxy 2.0 TDCi 140 pk zit voortaan een B-label. Dat betekent dat ook de prijzen omlaag gaan. Gaat een auto van een C- naar een B-label dan levert dat een prijsvoordeel op van 500 euro.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
Lees ook
Nieuws

Deze MPV's koop je voor het budget dat 20% Nederlanders aan occasion kan uitgeven
Praktijkverbruik

Praktijkverbruik Ford C-Max: spaarzame MPV of slokop?
Op Zoek Naar

Deze gebruikte zevenzitters koop je voor €10.000
Achtergrond

Op zoek naar een zevenzitter voor maximaal 10.000 euro
Occasiontest



