Volkswagen Phaeton gefacelift

Volkswagen Phaeton
Volkswagen PhaetonVolkswagen PhaetonVolkswagen PhaetonVolkswagen PhaetonVolkswagen PhaetonVolkswagen Phaeton
Het vlaggenschip van Volkswagen, de Phaeton, is vernieuwd. De gefacelifte versie is vandaag in Genève onthuld. Uiterlijk zijn er weinig noviteiten te ontdekken. Belangrijker nieuws is zijn nieuwe 3.0-liter V6 TDI-motor, die voldoet aan de strenge Euro-5 norm.
Het vlaggenschip van Volkswagen, de Phaeton, is vernieuwd. De gefacelifte versie is vandaag in Genève onthuld. Uiterlijk zijn er weinig noviteiten te ontdekken. Belangrijker nieuws is zijn nieuwe 3.0-liter V6 TDI-motor, die voldoet aan de strenge Euro-5 norm.
De 233 pk sterke, direct ingespoten common-rail dieselmotor is volgens Volkswagen de eerste in zijn klasse die voldoet aan de Euro-5 norm, die in 2009 van kracht gaat. Ondanks een vermogenstoename van 9 pk, blijft de CO2-uitstoot met 259g/km beperkt voor de vierwielaangedreven Phaeton.
Ook wat veiligheid betreft zit je in de nieuwe Phaeton niet verlegen. De vernieuwde limousine uit Wolfburg wordt voorzien van Side-assist, die de bestuurder waarschuwt bij het afwijken van de rijrichting. Ook het Front-assist-systeem wordt standaard. Dit systeem attendeert de bestuurder op een té korte afstand tot voorliggend verkeer.
Wat uiterlijke aanpassingen betreft is er weinig nieuws. Enkel de chromen bumperlijst die de twee mistlampen met elkaar verbinden, springen in het oog.
Eind mei van dit jaar worden de aanpassingen doorgevoerd.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.