Victory voor Jaguar XK8 en XKR

Jaguar XK Victory
Jaguar komt in Amerika uit met een speciale versie van de XK, de Victory. De auto is op de LA Auto Show gepresenteerd en viert het feit dat Jaguar zeer succesvol is in de Trans-Am racerij.
Jaguar komt in Amerika uit met een speciale versie van de XK, de Victory. De auto is op de LA Auto Show gepresenteerd en viert het feit dat Jaguar zeer succesvol is in de Trans-Am racerij.

Wij hadden in Europa al een speciale Silverstoneversie en nu heeft Amerika zijn Victory limited edition. Met die beperkte oplage viert Jaguar in Noord-Amerika het feit dat in 2004 de vierde titel werd behaald in de Trans-Am, een populaire raceklasse in Amerika. Dat wapenfeit komt op het conto van de Jaguar R Performance XKR, gereden door Paul Gentilozzi. Het vormde voor Jaguar een mooie aanleiding om een gelimiteerde oplage van 1050 exemplaren uit te brengen onder de naam Victory. De Victory-uitvoering komt in juni beschikbaar voor zowel de coupés en convertibles van de XK8 en de XKR. De XK8 is in Victorytrim uitgerust met 19-inch welen en de XKR krijgt 20-inch BBS-wielen.
Verder zijn er details met geblokte vlag op de sierplaten op de dorpels en de Jaguarbadge en zijn de speciale versies voorzien van interieurdetails in koolstofvezel, Bluetooth verbinding en speciale leren bekleding.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.