Vernieuwde Nissan Armada klaar voor Verenigde Staten
Westerse Patrol
Nissan brengt de Armada binnenkort in vernieuwde vorm naar de Verenigde Staten. Hoewel de gefacelifte Armada nog fanatiek in de plakkers hangt, kent de auto eigenlijk geen geheimen meer.
De in 2016 gepresenteerde Nissan Armada is een SUV die in onder meer het Midden-Oosten als Patrol door het leven gaat. De Patrol-versie werd eind vorig jaar al vernieuwd en de Armada staat op het punt om dezelfde wijzigingen te ondergaan.
Het mag dan eigenlijk ook geen verrassing heten dat de Armada dezelfde nieuwe voorzijde krijgt als zijn Patrol-broertje. De herziene koplampen gluren al door het stickerwerk heen en dat wekt het vermoeden dat ook de rest van de auto op dezelfde manier wordt opgefrist als de Patrol. Dat betekent dat ook de Armada een gewijzigde, hogere grille krijgt en dat ook aan de achterkant nieuwe verlichting wordt geplaatst. De vernieuwde Patrol is momenteel beschikbaar met een 280 pk en 395 Nm sterke 4.0 V6, een machine die zijn meerdere moet erkennen in de machtige ruim 400 pk en 560 Nm sterke 5.6 V8. Het is aannemelijk dat deze motoren ook op de prijslijst van de opgefriste Armada komen te staan. In Nederland zijn de Patrol en de Armada niet leverbaar.