Ultiem mengelmoesje: Zotye E01
Het Chinese Zotye Auto schroeft sinds 2005 auto's in elkaar, en met deze E01 - die later deze maand in Shanghai staat - hebben de heren en dames van het merk weer iets moois in de aanbieding. Een Smart Fortwo, Land Rover Evoque, Tesla Model S en BMW i3 zijn in de blender gemikt met als resultaat deze wat ongemakkelijk ogende E01.
Het interieur oogt als een miniatuurversie van het binnenste van de Model S. Het stuurwiel, het 10-inch-display op de middenconsole en de ventilatieroosters zijn alle afgekeken van de Tesla. Zotye heeft de moeite niet genomen om het kopieergedrag nog enigszins te camoufleren.
De Zotye E01 is net als de Model S volledig elektrisch, al is de kleine Aziaat puur en alleen bedoeld voor de stad. Z'n actieradius bedraagt zo'n 150 km en wie hem op z'n staart trapt, komt niet boven de 80 km/h uit.
Lees ook

Seriehybride Honda minstens zo leuk als conventionele BMW

Als er zelfs in Nederland nog geen 2.000 stuks van een Opel verkocht zijn...

Test Genesis GV60: Niet nieuw meer, maar het wachten waard

De laatste keer dat Kia zo'n hoog, praktisch autootje had was met de Pride Wagon
