AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota Hilux Bruiser knipoogt naar RC-auto
Helaas niet in productie
6
De Britse tak van Toyota heeft offroadspecialist Arctic Trucks aangehaakt voor deze Hilux Bruiser, een one-off waarmee Toyota knipoogt naar een radiografisch bestuurbaar autootje uit de jaren tachtig.
In 1980 bracht modelbouwer Tamiya een radiografisch bestuurbare pick-up op de markt, een stukje speelgoed waar Toyota samen met Arctic Trucks - we kennen het bedrijf van deze Isuzu - nu een soort grote versie van heeft gebouwd.
De twee bedrijven hebben een Hilux Extra Cab hoger op zijn poten gezet en voorzien van uitgebouwde wielkasten om ruimte te maken voor 35-inch offroadbanden. De koets is zo versierd - zelfs een enorme antenne is aanwezig - dat hij sterk lijkt op die van het radiografisch bestuurbare autootje dat er voor de gelegenheid natuurlijk naast is gezet. In het vooronder doet een 148 pk sterke 2,4-literdiesel dienst, waaraan verder niet is gesleuteld. In productie gaat de Bruiser niet, leuk kijkvoer is het daarentegen wel.
Had je deze auto's al gezien?

Toyota Hilux 2.8 D-4D Xtra Cab Invincible | Leder | Trekhaak | Navigatie | Clima | Rollbar | Rollcover | Stoelverwarming | Keyless | Parkeersensoren voor/achter | Camera
- 2022
- 44.853 km
€ 56.869

Toyota Hilux 2.4 D-4D XC Proffesional Trekhaak | Camera | Leder
- 2022
- 49.477 km
€ 44.842

Toyota Hilux 2.4 D-4D-F Double Cab / Professional / Leer / Camera / Navi / Vol Opties / Nette Staat
- 2017
- 89.257 km
prijs op aanvraag