Snelle Opel Astra Cabrio

Snelle Opel Astra Cabrio
Ook Opel heeft Brussel uitgekozen voor een première: op het Salon debuteert de Astra Cabrio Turbo. Hij is met 192 pk de snelste openlucht-Opel aller tijden.

Ook Opel heeft Brussel uitgekozen voor een première: op het Salon debuteert de Astra Cabrio Turbo. Hij is met 192 pk de snelste openlucht-Opel aller tijden.

Op het Salon van Brussel debuteert de snelste cabriolet die Opel ooit heeft gebouwd: de Astra Cabrio Turbo. Van de open Astra zijn er vorig jaar rond 15.000 exemplaren gebouwd, maar er was ook vraag naar een snelle versie. Daarom heeft Opel de sportieve vierzitter uitgerust met zijn 2-liter Ecotec-motor met 192 pk (maximum koppel 250 Nm). De Cabrio Turbo heeft een top van 242 km/h en sprint in 8 tellen naar 100 km/h.
Hij is technisch bijna identiek aan de Coupé Turbo, die eveneens door Carrozzeria Bertone in Italië wordt gebouwd. De nieuwe versie heeft standaard ESP, 17-inch lichtmetalen velgen, afstandsbediening voor de elektrische kap en een windschot. (Henny Hemmes)

PRIVATE LEASE Opel

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.