Saleen baseert eigen EV op Tesla Model S

Tesla Model S

Eind vorig jaar schreven we dat de Amerikaanse pk-adepten van Saleen werken aan een elektrische auto. Vandaag komen we iets meer over dat project te weten.

Saleen Automotive zegt dat z'n allereerste elektrische auto een 'Saleen Tesla Model S sportauto' zal zijn. Meer informatie geeft Saleen niet, wél zegt de tuner snel met schetsen en computertekeningen te zullen komen. Als we het persbericht mogen geloven, zal de auto een 'revolutionair ontwerp' krijgen, waardoor het "de meest aangrijpende Tesla zal worden die ooit het asfalt heeft gezien".

Steve Saleen, CEO van Saleen Automotive, zegt als doel te hebben om z'n merk in steeds meer segmenten in te zetten. 'We hebben al talloze Camaro's, Challengers en Mustangs geproduceerd. Nu is het tijd om onze aandacht te richten op de auto die de elektrische auto heeft gedefinieerd: Tesla."

Lezersreacties (8)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.