Rolls-Royce Ghost zorgt voor 400 extra banen

Rolls-Royce 200EX
Voor de komst van de Ghost neemt Rolls-Royce nog eens 150 mensen aan. Als in de herfst gestart wordt met de productie van het nieuwe model werken er in Goodwood 900 medewerkers, eind 2007 waren dat er nog iets meer dan 500.
De Ghost krijgt een eigen assemblagelijn, al wordt het hout en leer voor dit model op dezelfde afdelingen gefabriceerd waar ook de interieurmaterialen geboetseerd worden voor de Phantom-serie. Ook delen beide modelseries dezelfde lakstraat. Rolls-Royce is de fabriek in Goodwood al twee jaar aan het voorbereiden op de komst van de Ghost, waarvan de 200EX concept een voorbode is. In het najaar start de productie, begin 2010 nemen de eerste klanten hun limousine in ontvangst. Eerder al werden details over de Ghost bekendgemaakt.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (30)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.