Renault heeft nieuwe topman
Thierry Bolloré nieuwe CEO
Vanochtend werd op basis van een uitspraak van de Franse minister van Financiën Bruno Le Maire al een bericht de wereld in gestuurd dat Carlos Ghosn was afgetreden. Nu bevestigt ook Renault dat Carlos Ghosn per direct niet meer werkzaam is bij Groupe Renault.
Groupe Renault bevestigt dat Carlos Ghosn geen voorzitter van de raad van bestuur en geen CEO meer is van de Franse autogroep. Het concern meldt daarnaast dat de raad van bestuur heeft besloten een nieuwe organisatiestructuur te introduceren. Ghosn had veel verschillende petten op. Vanaf heden wordt het voorzitterschap gescheiden van het CEO-schap.
Thierry Bolloré is vanaf nu CEO van Groupe Renault. Voorheen was Bolloré operationeel directeur. Bolloré werd al vaker genoemd als gedoodverfde opvolger van Ghosn. Jean-Dominique Senard is de nieuwe voorzitter van de Raad van Bestuur. Senard was voorheen topman bij Michelin.
Lees ook

Meer auto's, maar minder kilometers per bestuurder sinds corona

Wie de opsmuk wegdenkt ziet hier de nieuwe Peugeot 208

Tesla Model 3 – 2019 – 170.131 km - Accudegradatietest

Klassieke Chevrolet Camaro wordt monsterlijk sterke hybride 'hypercar'
