Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
Signalement
| Merk | Land Rover |
|---|---|
| Model | Range Rover Sport 5.0 V8 Supercharged HSE Dynamic |
| Carrosserie | 5-deurs, suv |
| Transmissie | 8 versnellingen, sequentiële automaat |
| Aandrijving | 4wd |
| Nieuwprijs | € 172.780 |
Specificaties
| Brandstof | benzine |
|---|---|
| Motor | V8 |
| Cilinderinhoud | 5.000 cc |
| Maximaal vermogen | 375 kW / 510 pk bij 6.000 tpm |
| Maximaal koppel | 625 Nm bij 2.500 tpm |
| Inhoud brandstoftank | 105 l |
| Lengte / breedte / hoogte | 4.850 mm / 1.984 mm / 1.780 mm |
| Wielbasis | 2.923 mm |
| Massa leeg | 2.310 kg |
| Laadvermogen | 740 kg |
| Aanhangermassa geremd / ongeremd | 3.500 kg / 750 kg |
| Banden | 275/45R21Prijzen |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Brandstofverbruik | 12,8 l/100km |
| CO2-uitstoot | 298 g/km |






