Peugeot presenteert nieuwe Partner

Bestelversie heet anders

Peugeot Partner
Peugeot PartnerPeugeot PartnerPeugeot PartnerPeugeot PartnerPeugeot PartnerPeugeot PartnerPeugeot PartnerPeugeot PartnerPeugeot PartnerPeugeot PartnerPeugeot PartnerPeugeot Partner
Na Opel en Citroën heeft ook Peugeot het doek getrokken van zijn nieuwe besteller. Waar de personenversie van Peugeots ludospace Rifter heet, draagt deze bestelversie weer de naam van zijn voorganger.

Eerlijk is eerlijk: het is geen verrassing dat ook de nieuwe Peugeot Partner in twee lengtematen leverbaar wordt. Net als zijn Opel- en Citroën-broertjes is ook de nieuwe Partner leverbaar als M- en als XL-variant, waarbij de eerste 4,4 meter lang is. De XL-versie schopt het tot een lengte van 4,75 meter. De korte versie heeft een wielbasis van 2,79 meter en heeft een laadruimte met een inhoud van 3,3 tot 3,8 kubieke meter.

Ook hier vinden we op de motorenlijst de bekende PureTech-benzinemotoren en BlueHDi-diesels. De 1.2 PureTech is leverbaar met 110 pk en met 130 pk, waarbij die laatste versie - gekoppeld aan een achttrapsautomaat - later beschikbaar komt. Dieselen kan met de 1.5 BlueHDi met 75, 100 of 130 pk. De 75 pk sterke variant is net als de 100 pk sterke versie gekoppeld aan een handgeschakelde zesbak. Hetzelfde geldt voor de 130 pk sterke versie van die 1.5, al is deze ook aan een achttrapsautomaat te koppelen. Net als zijn broertjes is ook de Partner leverbaar met Advanced Grip Control.

Met een concept-car liet Peugeot al weten dat ook een Dangel-versie met volwaardige vierwielaandrijving in het vat zit. Uiteraard onderscheidt de Partner zich met zijn i-Cockpit van de Combo en de Berlingo.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.