Peugeot e-3008 en e-5008 krijgen meer vermogen en vierwielaandrijving

Ook vijfzits e-5008

Peugeot e-5008

Bij de onthulling van de Peugeot 5008 hoorden we er al even over, maar nu is het echt zover: Peugeot voegt krachtigere vierwielaangedreven versies toe aan het aanbod van de e-3008 en e-5008. Ook zit er een vijfzits 5008 in het vat.

De Peugeots e-3008 en e-5008 zijn vooralsnog alleen te bestellen met voorwielaandrijving, maar daar komt verandering in. Zoals eerder al eens aangekondigd werd, zitten er ook sterkere aandrijflijnen met vierwielaandrijving in het vat. Die komen er dit jaar bij in het aanbod.

Eerder leek het nog te gaan om een systeemvermogen van 320 pk, nu heeft Peugeot het over 325 pk. De elektromotoren, eentje voor en eentje achter, halen hun energie uit een 73 kWh grote accu. Eerder werd voor deze versie bij de e-3008 een WLTP-bereik van 525 km opgegeven. Komende maand opent Peugeot de orderboeken voor de vierwielaangedreven e-3008 en e-5008. Als de prijzen bekend zijn, lees je dat uiteraard direct hier op AutoWeek.nl.

Hier gaat de derde zitrij uit.

Meer nieuws is er specifiek voor de Peugeot e-5008. Die kennen we vooralsnog alleen als zevenzitter. Wie op zoek is naar de ruimte van de e-5008 zonder de derde zitrij, kan straks gaan voor een vijfzitsversie. Die biedt 994 liter bagageruimte met de tweede zitrij omhoog en 2.310 liter als je die neerklapt. Een aardig verschil met de zevenzitsversie, waarbij je maximaal 1.815 liter kunt benutten. Het is nog niet helder of ook de Peugeot 5008 met brandstofmotoren als vijfzitter op de markt komt, maar dat is wel aannemelijk.

PRIVATE LEASE Peugeot 3008

Lezersreacties (29)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.