Opel Frontera: oude naam, historisch verantwoorde behandeling

Aangedikt

Opel Frontera Imrscher

Laat het aanpassen van alles dat een Opel-logo draagt maar aan Irmscher over. De Opel-adapten hebben zich ditmaal gestort op de Frontera.

Hoewel het Duitse Irmscher zich niet enkel met het aanpassen van Opels bezighoudt, doet het weinig liever dan het Opel-logo vervangen voor het eigen beeldmerk. Irmscher en Opel zijn al decennia met elkaar verbonden en de grote voorliefde voor Opels komt nu tot uiting in een opgepompte Frontera.

Irmscher trekt geheel volgens traditie een arsenaal aan lichtmetalen wielen, rode biesjes, spoilers en zelfs sidebars uit de kast om het uiterlijk van de cross-over aan te zetten. Tussen de beschikbare wielen zitten uiteraard Irmschers kenmerkende 'Turbo Star'-exemplaren. Verder legt Irmscher de Frontera drie centimeter dichter tegen het asfalt én het zegt een uitgebreid pakket te hebben samengesteld voor het interieur. Daar is geen beeldmateriaal van, maar de Duitsers beloven speciale instaplijsten, velour en uitgebreide lederen bekleding. Smaakvol?

PRIVATE LEASE Opel Frontera

Lezersreacties (23)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.