Ook Jaguar XK met wijzigingen
Aan de voorzijde biedt de vernieuwde XK 15 millimeter smallere koplampen met led-strips voor de dagrijverlichting. De koplampen flankeren een nieuw ontworpen, ovale grille die bij de XKR met zwart is afgewerkt. In de bumper bevinden zich luchtinlaten die voor de ventilatie van de remmen zorgen.
Achter de voorste wielkasten maken de kenmerkende verticale luchtinlaten plaats voor horizontale exemplaren. Hierdoor krijgt de XK een sportiever uiterlijk. Aan de achterkant flankeren nieuwe led-achterlichten een smallere chroomstrip en een nieuw Jaguar-logo. Binnenin biedt de XK voortaan nieuwe materialen en nieuwe sportstoelen op de optielijst.
Het motorengamma start met de atmosferische 5,0-liter V8, goed voor 385 pk. Daarna is er de XKR met een vermogen van 510 pk. De topversie is de XKR-S, de sterkste productie-Jaguar ooit met een vermogen van 550 pk. Die is er alleen met coupé-koets.
Video
Helaas kunnen wij deze video niet weergeven, omdat je niet akkoord bent gegaan met de
cookie voorwaarden.
Onze video speler heeft rechten nodig voor de "Social Media".
Wijzig je cookie instellingen