Nu al nieuwe CEO voor Opel
Wisseling van de wacht
Opel-topman Uwe Hochgeschurtz zetelt nog geen jaar op de troon of moederbedrijf Stellantis kondigt al de komst aan van een nieuwe CEO. Daarmee heeft Opel in zo'n vijf jaar drie verschillende CEO's gehad.
Sinds 1 september 2021 staat Uwe Hochgeschurtz als CEO aan het roer bij Opel en Vauxhall, maar die functie zal hij niet langer bekleden. Hochgeschurtz trad aan als opvolger van voormalig Opel-topman Michael Lohscheller, maar Florian Heuttl vervangt hem. Florian Heuttl is sinds begin 2021 bij Stellantis actief als hoofd van Opels internationale verkoop- en marketingafdeling. Onder leiding van Heuttl moet Opel zijn elektroportfolio de komende jaren danig uitbreiden.
Is Uwe Hochgeschurtz dan simpelweg aan de kant geschoven? Welnee, de bestuurder is benoemd tot Chief Operating Officer van Stellantis in de regio 'Enlarged Europe'. Hochgeschurtz vervangt op zijn beurt Maxime Picat die Chief Puchasing en Supplay Chain Officer bij Stellantis wordt. Picat krijgt de taak om de kosten van productie van elektrische auto's met 40 procent terug te dringen.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Opel Corsa 1.2 Turbo GS | Achteruitrijcamera | Parkeersensoren V+A | Cruise & climate control | Apple Carplay / Android Auto | LMV
- 2024
- 13.872 km

Opel Mokka 1.2 Turbo GS Automaat Nieuw Model !! Navigatie & Camera
- 2025
- 30.926 km

Opel Adam 1.4 Unlimited | Stoel/Stuurverwarming | Carplay | Leder |
- 2016
- 144.984 km
PRIVATE LEASE Opel
Lees ook

‘Al in 2028 Opel-EV met Leapmotor-techniek’

Twaalf hybrides van Stellantis vatten vlam

Met deze grote sedans straalde je degelijkheid en succes tegelijk uit

Deze (snelle) hatchbacks uit de jaren 80 en 90 worden snel meer waard




