Motorennieuws Skoda Fabia

Skoda Fabia
De aloude Skoda-krachtbron met 1,4-liter met 68 pk wordt vervangen door twee Volkswagen-motoren. Daarmee verdwijnt het laatste restje oude Skoda-techniek.

De aloude Skoda-krachtbron met 1,4-liter met 68 pk wordt vervangen door twee Volkswagen-motoren. Daarmee verdwijnt het laatste restje oude Skoda-techniek.

Enkele maanden geleden werd het programma al uitgebreid met een driecilinder 1,2-liter 6-kleps motor met 55 pk. Daar komt nu 12-kleps versie met 65 pk bij. Het gemiddelde verbruik van deze motor bedraagt 6,0 l/100km. De topsnelheid ligt rond de 160 km/h. De Fabia 1.2 12V is beschikbaar vanaf 11.520 euro.

De 1,4-liter 75 pk viercilinder was er al met een automaat, maar kan nu ook gecombineerd worden met een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Het gemiddelde brandstofverbruik van deze versie bedraagt 6,5 l/199 km, terwijl de topsnelheid rond de 170 km/h ligt. De 1.4 16V is er al voor 13.305 euro.

Het aantal beschikbare opties voor de Fabia is uitgebreid. Zo kunt u op sommige versies xenon verlichting en een navigatiesysteem bestellen.

PRIVATE LEASE Skoda Fabia

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.