AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Minder uren voor Volkswagen-medewerkers
Ruim 20.000 medewerkers draaien minder uren
32
Nadat enkele leveranciers door juridische geschillen zijn gestopt met leveringen schroeft Volkswagen de productie bij sommige locaties terug. Hierdoor worden ruim 20.000 medewerkers geraakt, meldt Reuters.
In Wolfsburg krijgen ruim tienduizend werknemers te maken met kortere diensten. In Emden, waar de Passat wordt gebouwd, wordt de productie voor zelfs voor vijf dagen gestopt. Hier werken acht- tot negenduizend medewerkers.
In Wolfsburg levert ES Automobilguss geen gietijzeren onderdelen meer die nodig zijn voor de versnellingsbakken. In Emden is een zusterbedrijf van ES gestopt met de levering van stoelhoezen. Beide bedrijven zijn onderdeel van Prevent DEV.
Lees ook
Vergelijkende test

Seriehybride Honda minstens zo leuk als conventionele BMW
Achtergrond

Als er zelfs in Nederland nog geen 2.000 stuks van een Opel verkocht zijn...
Autotest

Test Genesis GV60: Niet nieuw meer, maar het wachten waard
Achtergrond

De laatste keer dat Kia zo'n hoog, praktisch autootje had was met de Pride Wagon
Bandentest
