Minder uren voor Volkswagen-medewerkers

Ruim 20.000 medewerkers draaien minder uren

Volkswagen Wolfsburg (foto ANP)
Nadat enkele leveranciers door juridische geschillen zijn gestopt met leveringen schroeft Volkswagen de productie bij sommige locaties terug. Hierdoor worden ruim 20.000 medewerkers geraakt, meldt Reuters.

In Wolfsburg krijgen ruim tienduizend werknemers te maken met kortere diensten. In Emden, waar de Passat wordt gebouwd, wordt de productie voor zelfs voor vijf dagen gestopt. Hier werken acht- tot negenduizend medewerkers.

In Wolfsburg levert ES Automobilguss geen gietijzeren onderdelen meer die nodig zijn voor de versnellingsbakken. In Emden is een zusterbedrijf van ES gestopt met de levering van stoelhoezen. Beide bedrijven zijn onderdeel van Prevent DEV.

Lezersreacties (32)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.