Mercedes stoomt ML facelift klaar
De flinke hoeveelheid camouflagemateriaal kan niet verhullen dat het uiterlijk flink op de schop gaat. In de eerste plaats zijn er de koplampunits, die meer aansluiten bij die van de C- en S-klasse. Ook de grille en de voorbumper zijn volledig nieuw. Zo op het oog lijken de wijzigingen aan het interieur (foto 3) minder ingrijpend.
Waarschijnlijk krijgt de M-klasse een opgewaardeerd motorenpalet, zodat het verbruik over de hele linie daalt. Omdat het een facelift betreft, zullen de dalingen waarschijnlijk minder spectaculair zijn dan bij de introductie van de huidige generatie. Uiteraard komt er ook weer een ML 63 AMG met zo'n 550 pk.
De huidige M-klasse kwam in 2011 op de markt. In autoland vinden facelifts meestal plaats na zo'n vier jaar, dus waarschijnlijk komt de opgewaardeerde SUV in 2015 bij de dealers te staan.