Na de grote, elektrische EQS SUV komt Mercedes met een wat kleinere variant. De EQE SUV lijkt als twee druppels water op zijn grote broer, maar wie goed kijkt ziet toch wat verschillen. Jan kijkt goed.
Signalement
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Model | EQE SUV 500 4MATIC AMG Line |
| Carrosserie | 5-deurs, suv |
| Transmissie | automaat |
| Aandrijving | 4wd |
| Nieuwprijs | € 115.555 |
Specificaties
| Brandstof | elektrisch |
|---|---|
| Motor | 1 elektromotor |
| Maximaal vermogen | 300 kW / 408 pk |
| Maximaal koppel | 858 Nm |
| Accu capaciteit (bruto) | 100 kWh |
| Lengte / breedte / hoogte | 4.863 mm / 1.940 mm / 1.685 mm |
| Wielbasis | 3.030 mm |
| Massa leeg | 2.460 kg |
| Laadvermogen | 535 kg |
| Aanhangermassa geremd / ongeremd | 1.800 kg / 750 kg |
| Banden | 265/40R21Prijzen |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,9 s |
| Stroomverbruik (WLTP) | 19,9 kWh/100km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 0 g/km |
| Actieradius (WLTP) | 526 km |
58
Bekijk reacties
