Mercedes B-klasse miljoen keer verkocht
De huidige B-klasse staat sinds 2011 in de showroom, maar al in 2005 kwamen de Duitsers met de compacte MPV op de proppen. Gedurende z'n carrière is de B-klasse meer dan een miljoen keer verkocht. Mercedes meldt daarbij trots dat 30 procent van de Duitse kopers voorheen een ander merk auto reed. De thuismarkt is natuurlijk de grootste afzetmarkt voor de B-klasse, op de voet gevolgd door die van de Chinezen. Bij ons in Nederland zijn in totaal bijna 20.000 B-klasses op de weg gezet.
De Benz wordt het meeste verkocht als B180 in zowel benzine- als dieseluitvoering. Zo'n dertig procent van alle verkochten exemplaren heeft een van deze twee blokken in z'n neus. Verder weet Mercedes te melden dat ongeveer de helft van alle exemplaren die rondrijden voorzien zijn van het navigatie- en infotainmentsysteem.
In februari volgend jaar kunnen we de B 200 Natural Gas op de markt verwachten. In het laatste kwartaal van 2014 zouden we kennis moeten gaan maken met de B-klasse Electric Drive.
PRIVATE LEASE Mercedes-Benz B-klasse
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Mercedes-Benz B-klasse 180 Ambition | ORG. NL | TREKHAAK | AUTOMAAT |
- 2016
- 125.740 km

Mercedes-Benz B-klasse 180 Ambition | Trekhaak | Goed Onderhouden! | Lichtmetalen Velgen | Airco | Cruise Control | Navigatie |
- 2018
- 139.388 km

Mercedes-Benz B-klasse 250 e Business Solution AMG Limited Night | Panoramadak | Memory | Multibeam | 360 graden camera | Keyless | Stoelverwarming |
- 2021
- 47.632 km