"Meer pk's voor Ferrari California"
De komst van de Ferrari California heeft Ferrari geen windeieren gelegd. In 2009 was het model goed voor eenderde van de Ferrari-verkopen. In 2010 was dat zelfs 46 procent; ofwel zo'n drieduizend exemplaren. Ook dit jaar komt de California als meest geproduceerde Ferrari uit de bus.
Het Engelse Car Magazine weet te melden dat het model voor volgend jaar een upgrade krijgt. Met dertig extra pk's komt er voortaan 483 pk uit de 4,3-liter V8. Dat extra vermogen wordt verkregen door aanpassingen aan de software en een nieuw inlaatspruitstuk. Verder is er gewerkt aan een gewichtsbesparing omdat verschillende delen in het vervolg uit aluminium zijn vervaardigd.
Niet alleen de techniek van de Ferrari gaat er op vooruit. De harddisk van het entertainmentsysteem wordt groter en een nieuw 'Handling Pack' zorgt voor een strakkere wegligging. De volledige details over de vernieuwde California verwachten we volgende maand tijdens de autoshow in Los Angeles.