Meer details Alfa Romeo Junior bekend

Alfa Romeo Junior
Er waren nog niet zo veel details bekend over de Junior, de auto waarmee Alfa Romeo de aanval op de Mini wil openen. Wij kunnen nu wat nieuwe details over de auto melden.
Er waren nog niet zo veel details bekend over de Junior, de auto waarmee Alfa Romeo de aanval op de Mini wil openen. Wij kunnen nu wat nieuwe details over de auto melden.
Het belangrijkste nieuws over de Junior betreft de achterkant, waar we op de door Alfa Romeo vrijgegeven schetsen nog geen details van konden zien.
Bronnen binnen Alfa Romeo wisten ons te melden dat de achterkant van de kleinste auto binnen het gamma trekken van de Alfa Romeo 8C Competizione krijgt: ronde achterlichtunits dus voor de Italiaanse Benjamin.
Ook weten we nu meer over de introductie van het model: op de IAA in Frankfurt (11-29 september) zal Alfa Romeo de Junior aan het grote publiek tonen. We moeten dan nog wachten tot de zomer van 2008 tot de auto in de showroom staat.
Tot slot de prijzen: de Junior krijgt prijzen die in de buurt liggen van de huidige 147. De opvolger van de 147, de 149, zal begin 2009 komen en dan een stukje duurder zijn dan de Junior.

PRIVATE LEASE Alfa Romeo Junior

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.