McLaren MP4-12C nog lang niet klaar

McLaren MP4-12C
McLaren MP4-12CMcLaren MP4-12CMcLaren MP4-12CMcLaren MP4-12CMcLaren MP4-12C
McLaren presenteerde twee weken geleden de nieuwe MP4-12C sportauto. Het prototype gaat echter nog met horten en stoten over het circuit.
We weten al hoe de nieuwe sportauto van McLaren er uit gaat zien en over welke techniek die gaat beschikken. De eerste foto's en gegevens zijn namelijk al door de fabrikant vrijgegeven. Dat betekent niet dat het werk van de mensen in Woking er al op zit. Een prototype van de MP4-12C is namelijk opnieuw gespot op de Nürburgring. Daar reed hij zonder veel succes zijn rondjes.
"De auto had duidelijk moeite met het circuit", vertelt onze fotograaf. "Hij heeft gedurende de dag maar twee rondes afgelegd en het viel op dat de auto lawaaiig was. Als je 't mij vraagt, is hij nog lang niet klaar voor serieproductie." McLaren heeft zelf aangegeven dat de auto in de loop van 2011 in de verkoop gaat. Er is dus nog voldoende tijd om de MP4-12C fijn te slijpen.

Lezersreacties (23)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.